Sraz FA s prckama i bez

Sraz FA s prckama i bez

Pojďme se společně potkat, poklábosit, pojíst a děcka u toho proskotačit:-))

Říkaly jsme si s Peťulou, co spáchat nějakou hromadnou FA akci, kde se všichni zas po dlouhé době potkáme  - děcka se zabavěj a bude čas na relax, pokec a lelkování:-)). Léto se kvapíkem blíží, tak je akorát čas něco vykopnout než se všichni rozprchnem na prázdniny a dovolený.

Jako ideální místo setkání pro všechny věkové kategorie vidíme malý zelený koutek v srdci Jižního města a to v Komunitní zahradě Vidimova (někteří už možná znají zahradu z loňského roku). Zahradu máme na čas setkání zabukovanou jen pro nás, takže lze využít veškeré její zázemí.

 

Co komunitní zahrada nabízí:

Krásna stinná oplocená zahrada  s veškerým zázemím pro děcka (trampolína, pískoviště, blativá kuchyňka, odstrkovadla, kola, koloběžky, kočárky a vyžití pro malé zahradníky, zalévání kytiček, hraní v hlíně, apod.), dále je tu k dispozici gril, ohniště, ekologické WC a kuchyňka s vodou.

 

Kdy se tam potkáme:

V sobotu 25.5.2019 od 13h dále - doražte dle vašich časových možností, budem tam až do podvečíra. Děcka se tu můžou i vyspat v kočárku.

 

Co s sebou:

Nějaký dobroty k obědu a na mlsání (na gril i na oheň), pití a případně něco na otevřený stůl pro všechny, deku na ležing a případně hry pro děcka (k dispozici budou křídy, bublifuky atd...).

V kuchyni sice voda teče, ale z úsporných důvodu doporučujeme s sebou veškerou porkmovou výbavu (talíře, příbory a případně sklenice na pití). Jinak je možný nádobí opláchnout na závěr v teplé vodě.

 

Co nabízí okolí zahrady:

Kdo chce vyrazit třeba na prochajdu, tak je možné se vydat do Milíč. lesa, případně do Hostivař. parku.

Komu by chyběl nějaký proviant, tak na místě je možné dokoupit - nedaleko zahrady je Penny Market (nákup zmrzliny a chlazenýho piva případně i v blízkém restauračním zařízení:-))

 

Vstupné:

Na místě bude možné přispět dobrovolný příspěvek na chod a výbavu zahrady (voda, uhlí a dřevo atd...)

 

Adresa zahrady a jak se tam dostat:

Komunitní zahrada Vidimova (vchod z ul. Jažlovická 10), MHD - nejblíže je BUS zastávka Metodějova (bus č. 136,213), AUTEM - zaparkovat se dá v ulici před zahradou, případně v blízkém okolí.

 

Závěrem:

Kdo byste věděl o někom, kdo web FA už nenavštěvuje a myslíte, že by měl zájem se akce zúčastnit, předejte info o akci dále. Pokud by se z nějakého důvodu nechtěl registrovat na webu, tak dejte vědět o jeho učasti vzkazem, ať víme kolik lidí dorazí. Díky.

 

Moc se na vás všechny těšíme!!!!

 

Effa a Peťula

 

 

 

 

Začátek akce: so 25.05.2019 13:00
Konec akce: so 25.05.2019 20:00

Místo akce: Komunitní zahrada Vidimova, Jažlovická 10
Sraz: so 25.05.2019 13:00
Místo srazu: Komunitní zahrada Vidimova, Jažlovická 10
Odkaz na web: www.facebook.com

Organizuje: Effa, petula
Kapacita: Bez omezení
Minimální počet účastníků: 4

Cena: Akce je zdarma

Diskuze k akci Sraz FA s prckama i bez