Prosíme možnálisty o vyjádření se k akci Víkend v Krušných horách - ať víme, zda jet
Víkend v Krušných horách v normální době

Víkend v Krušných horách v normální době

Ať se máme na co těšit

 

AKTUALIZACE:

Covidová situace se lepší. Předběžně jsme zamluvili apartmán Forest v Kovářské viz Odkaz na web. Pokud to proticovidová opatření dovolí a sejde se nás dostatečně, pojedeme. Protože je je už dost dávno, co jste se napsali, budu potřebovat od vás aktualizaci, jak to vidíte. Proto jsem všech 13 možnálistů smazal a požádal je, aby se znovu napsali, pokud se chystají jet.

I kdyby to vládní opatření nepřikazovala, asi bych od vás chtěl, abyste si před odjezdem nechali udělat aspoň antigenní test. Dnes už není problém se k němu v předstihu zarezervovat, nic to nestojí, tak ať proti tomu šíření, aspoň něco uděláme. 

 

PŮVODNÍ:

Pojďme myslet do budoucna, na lepší dobu, kdy nebudeme svázáni tolik omezeními, jako nyní. Koronavirus sice nebude neznámý pojem. Ale snad už na přelomu jara a léta, nebude tolik ovlivňovat naše životy. Snad už budou penziony otevřené a po splnění nějakých základních hygienických pravidel nebude takový problém vyrazit společně na víkend. Zadávám tady akci a termín, ať se máme na co těšit.

Plán je vyrazit auty v pátek do Krušných hor na nějaký penzion či chatu. Nejspíš do horské vísky Kovářská v Kručných horách kousek od hranic. Pokud nám situace dovolí, můžeme si udělat jednodenní výlet do Německa. Pokud ne, je spousta možností na výlety i na české straně. Přímo ve vesnici či kousek od ní stojí minimálně za návštěvu pozůstatky dávné zašlé hutní tradice - bývalá železárna, bývalý hamr, bývalá vápenka. Prostě všechno je tam bývalé.

A na co se ještě těšit? Že se znovu potkáme, zapijeme setkání, popovídáme a užijeme si víkend v přírodě.

 

 

 

 

Začátek akce: pá 28.05.2021 20:00
Konec akce: ne 30.05.2021 20:00
Kategorie: Pěší

Místo akce: Kovářská, Krušné Hory
Sraz: pá 28.05.2021 20:00
Místo srazu: na místě
Odkaz na web: www.ceskehory.cz

Organizuje: Dandee
Kapacita: 10

Cena: 600 Kč

Přijdu (5)


Rezervace propadla (10)


Možná dorazím (0)


Diskuze k akci Víkend v Krušných horách v normální době