Vandr do Novohradských hor
Autor: KED
Počet fotek v albu: 110

Album k akci


Vandr do Novohradských hor

Vandr

ZMĚNA KAPACITY AKCE

Na druhém serveru, kde je tato akce také vyvěšena se kapacita již naplnila a proto tam přidávám 2 místa, která tady ubírám.

INFO

Bude se jednat o víkendový vandr. Spát se bude v lese, takže je potřeba vzít si všechny věci pro spaní a pro pobyt v přírodě.

Navštívíme místa, kam nevedou turistické značky a budeme chodit po neznačených cestách za pomocí GPS. Může se stát, že občas budeme muset jít i mimo cesty a budeme muset trochu improvizovat, ale moc často to asi snad nebude :-)

Jídlo si vezměte na celý víkend. Půjdeme hodně mimo civilizaci, tak na hospody nelze spoléhat

Snažil jsem se podle mapy najít místa na spaní tak, abychom spali poblíž potoků kvůli vodě.

Díval jsem se, že Novohradské hory jsou přírodní park, tak bych byl pro, aby se nerozdělával oheň. Já si beru na případné vaření vařič a kartuši. Zas tolik to neváží :-)

Trasu a informace pošlu vzkazem lidem, kteří se přihlásí do "Přijdu" a nebo "Možná dorazím".

Délka tras cca: pátek: 10 km, sobota 18km, neděle 11km

Akce je vyvěšena i na jiném webu, takže se akce mohou účastnit i lidé mimo Fungujeme. Maximální počet lidí na vandru  bude 10. Na Fungujeme jsem dal zatím maximální počet účastníků 3. Na tom druhém serveru se může zatím přihlásit maximálně 7 lidí. Podle zájmu Fungujeme a na druhém serveru budu kapacitu když tak upravovat.
 

DOPRAVA TAM A REZERVACE JÍZDENEK

Odjezd z Prahy bude v 11:00 autobusem do Českých Budějovic. Tam přestoupíme na bus do Kaplice a v Kaplici nás čeká ještě jeden přestup.

Z Prahy pojedeme se Student Agency, kde je nutné rezervovat jízdenky....tím spíš v pátek, kdy autobusy budou z Prahy plné. Mám jejich kreditovou jízdenku, tak jsem zarezervoval 10 lístků. Kdo se přihlásí do "Účastním se", tomu pošlu vzkazem číslo svého účtu a na něj mi pošlete 155 Kč za jízdenku Praha-České Budějovice. Při posílání platby mi do vzkazu pro příjemce napište: "Novohradky - svůj Nick na stránkách", abych dokázal platbu přiřadit konkrétnímu člověku. Jízdenka stojí 150 Kč a těch 5 Kč je poplatek, který mi strhává moje banka za příchozí platby ( :-(  ). Od koho obdržím platbu, tak má zarezervované místo a napíšu ho do seznamu níže:
 

Jízdenky rezervovány pro:  PepaM

V pondělí 19. května v 9 hodin zruším rezervaci přebytečných míst za které mi nedorazí platba.
 

DOPRAVA ZPĚT

15:41 autobusem z Pohorské Vsi. Žádný další už nejede. Pojedeme do Českých Budějovic, kde budeme v 17:05. Z Českých Budějovic do Prahy bych preferoval vlak.

Detailnější informace o dopravě pošlu v případě zájmu vzkazem.

 

TABULKA STANŮ

Tabulka stanů je společná pro oba servery, na kterých je akce vyhlášena

https://docs.google.com/spreadsheets/d/182XzMZjXwEDdqm3QLDC0nG7lNuPShPUAOZstzXvZV_Y/edit?usp=sharing

Začátek akce: pá 23.05.2014 10:45
Konec akce: ne 25.05.2014 22:00

Místo akce: Novohradské hory
Sraz: pá 23.05.2014 10:45
Místo srazu: Autobusové nádraží Na Knížecí, stanoviště č. 1

Organizuje: PepaM
Kapacita: 2

Cena: Akce je zdarma

Přijdu (2)


Diskuze k akci Vandr do Novohradských hor