Croquet či jiné letní "sporty", pivečko a buřtík

Croquet či jiné letní "sporty", pivečko a buřtík

Přijďte se pobavit do Stromovky...

Což takhle aktivitu, která tak moc aktivní není, ale dá se provozovat při teplých letních odpoledních? Dlouho jsem přemýšlela a napadl mě Croquet. Žádné výrazné dovednosti potřebné nejsou a dá se hrát venku v přírodě. Hru jsem zakoupila pro tyto účely, takže jsem víceméně začátečník. Ale nejde o to hrát profesionálně, ale sejít se a zahrát si.

V rámci první Croquetové akce jsem po konzultaci s Míšou zvolila čtvrtek, kdy právě ona organizuje parníkovou akci se zakončením ve Stromovce. Po paroplavbě se k nám přidají a může začít ten správný piknik. Zatím je mimo Croqetu přislíben i Petanque, Frisbee a samozřejmě i grilík. Takže pokud nám počasí dopřeje, mohl by z toho být krásný piknik s netradičními aktivitami. Pokud byste si rádi něco opekli, tak buřtíky či jiné pochutiny přineste s sebou. Poblíž je i občerstvovna, kde lze zajít pro pivečko, takže to bude i čím spláchnout.

Sraz bude v 17:30 u prostřední fontány před hlavním vchodem do areálu Výstaviště Holešovice. Společnost mi bude dělat pár kroketových holí :-)

Začátek akce: čt 28.07.2016 18:00
Konec akce: čt 28.07.2016 21:00

Místo akce: Šlechtovka, Stromovka
Sraz: čt 28.07.2016 17:30
Místo srazu: U prostřední fontány před hlavním vchodem do areálu Výstaviště Holešovice

Organizuje: cz.Radka
Kapacita: 10
Minimální počet účastníků: 2

Cena: Akce je zdarma

Přijdu (7)


Diskuze k akci Croquet či jiné letní "sporty", pivečko a buřtík