Halloweenová rozlučka ve Válci
Autor: mára
Počet fotek v albu: 11

Album k akci


Halloweenová rozlučka ve Válci

plus doplňovací volby

Odjíždíme s Evčou na delší dobu do Jižní Ameriky a tak bychom se s vámi všemi rádi rozloučili. Protože to bude zrovna aktuální, tak tentokrát ve stylu Haloweenu, který k Americe patří. Konat se to bude, kde jinde, než ve Válci. Mára se nám postará, jak jsme zvyklí, o pití (točené pivo, točená kofola, vína a různé destiláty), jídlo (tousty, klobásy, nákladné hermelíny a mělo by být i teplé jídlo, ještě upřesíme) a muziku (je to hudební klub, takže nějací muzikanti nejspíš v průběhu večera dorazí).

Přijďte oblečeni, jak je vám libo, jen vězte, že nejlépe stylově oblečeného návštěvníka (amerika, halloween, mexiko, indiáni,...) odměním dle výběru lahví whisky nebo portského. V klubu se bude hrát také stolní fotbálek.

Ve stejný den je i pivovar takže, kdo má chuť na pivo U dvou koček, vyražte brzy tam, ať se pak můžete stavit do Válce.

Před akcí se vzdám funkce předsedy a člena rady, takže rozlučka bude mít status mimořádné schůze hlavních organizátorů s volbou chybějícího člena rady.
V průběhu večera budou moci přítomní hlavní organizátoři hlasovat. Tímto je všechny zvu, jakož samozřejmě i vás všechny ostatní. Zatím kandiduje Tonislav. Pokud máte zájem kandidovat někdo další, neváhejte se přihlásit. Napište mi nebo sem do komentářů.

Vstup na akci je zdarma. Každý platí, co projí a propije.

Těšíme se na vás

Dandee, Evča a Mára

Začátek akce: čt 02.11.2017 19:00
Konec akce: pá 03.11.2017 01:00

Místo akce: Válec, Polská 2400/1a, za Sokolem v Riegrových sadech zleva
Sraz: čt 02.11.2017 19:00
Místo srazu: Přímo ve Válci
Odkaz na web: www.facebook.com

Organizuje: Dandee, mára
Kapacita: 40
Minimální počet účastníků: 5

Cena: Akce je zdarma

Diskuze k akci Halloweenová rozlučka ve Válci