Komentovaná prohlídka Staroměstské radnice
Autor: Míša
Počet fotek v albu: 34

Album k akci


Komentovaná prohlídka Staroměstské radnice

Projděme si radnici od sklepení po půdu

O víkendu 16. - 18. září 2016 bude šance si zdarma prohlédnout celý rozlehlý areál Staroměstké radnice včetně domu U Minuty, domů radničního bloku a jejich podzemí, svatební síně a mechanismu orloje.

Já jsem se rozhodla vypsat akci na neděli 18. září 2016 v čase od 14:45 hod. Můžete samozřejmě využít i jiný den a čas, ale prohlídky se liší.

V neděli bychom absolvovali 200 minutovou prohlídku, která obsahuje shlédnutí reprezentačních prostor radnice i jejího podzemí a věže, svatební prostory Staroměstské radnice, Cizinecký vstup pražské kanalizace pod radnicí. Netradiční součástí prohlídky bude i dům U Minuty s přilehlými pavlačemi, k návštěvě pozvou interiéry torza východního křídla radnice nebo terasa s nejkrásnějším výhledem na Staroměstské náměstí. Nejbystřejším návštěvníkům se otevře zcela výjimečně i mechanismus pražského orloje!

Prohlídky doplní doprovodný program – hudební vystoupení (varhanní či středověká hudba, fanfáry z oken radnice), divadlo (imitace středověkého soudu, radniční krčmy či temné věznice), smilebox (tematické foto na počkání), známé osobnosti, ukázka svatebního obřadu, prezentace svatebního salónu, výstava svatebních fotografií a řada zajímavých informací ze zákulisí pořádání svateb a jejich historie. Nebude chybět ani vědomostní kvíz, ve kterém ti nejpozornější získají hodnotné ceny.

POZOR: Pokud se chcete zúčastnit, udělejte si prosím co nejdřív rezervaci na svoje jméno přímo na radnici na telefonu 236002629 nebo na e-mailu: staromestskaradnice@prague.eu

 

Začátek akce: ne 18.09.2016 14:45
Konec akce: ne 18.09.2016 18:05

Místo akce: Staroměstská radnice, Staroměstské náměstí 1/3, Praha 1
Sraz: ne 18.09.2016 14:30
Místo srazu: Radniční vrata, vlevo před orlojem
Odkaz na web: www.praguecitytourism.cz

Organizuje: Míša
Kapacita: 15
Minimální počet účastníků: 2

Cena: Akce je zdarma

Přijdu (5)


Diskuze k akci Komentovaná prohlídka Staroměstské radnice