Laser game Mercuria - Holešovice
Autor: Míša
Počet fotek v albu: 1

Album k akci


Laser game Mercuria - Holešovice

Trocha adrenalinové zábavy v největší aréně v Praze

Pojďme se vyblbnout do největší "bojové" laser arény v Praze, která má rozlohu 400 m2.

Podle počtu přihlášených zájemců buď vytvoříme dvě nepřátelské skupiny nebo můžeme zvolit boj ve dvojicích nebo hrát každý sám za sebe.

Každý z Vás dostane vlastní vestu a pistoli. Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky nám bude vytištěna hned po hře na baru. Dozvíme se nejen to, kdo byl z naší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo po vás nejvíce šel a na druhou stranu, kdo byl Vaším nejoblíbenějším terčem.

Maximální počet hráčů je 20. Podle počtu hráčů se odvíjí i cena hry, která trvá 12 minut. Při počtu 6 - 11 hráčů je cena 129,- Kč za osobu a hru, při počtu 12 - 20 hráčů je cena 99,- Kč za osobu a hru.

Navrhuji, abychom si dali alespoň dvě hry v odstupu 40 minut. Přestávku vyplníme diskusí nad výsledky a nad pivkem nebo jiným iontovým nápojem;-)

Druhou hru můžeme dát pro oživení v jiném herním módu podle zájmu, např. individuální, týmový nebo mód parťáci.

První hra je rezervovaná v čase od 19:00 hod, druhá hra je rezervovaná v čase od 19:40 hod. Je možné to ještě podle zájmu upravit.

Vezměte si na sebe pohodlné oblečení a boty a počítejte s tím, že se parádně zapotíte, protože Vás Vaši soupeři nenechají ani minutu odpočinout.

Po skončení her bychom mohli posedět přímo na místě nebo se přesunout do jiného blízkého podniku na jídlo a pití. To ale nechávám zcela na Vašem zájmu.

Těším se na Vás a na skvělou zábavu!

Míša

Začátek akce: út 21.07.2015 19:00
Konec akce: út 21.07.2015 20:00

Místo akce: Argentinská 38, Praha 7 Holešovice
Sraz: út 21.07.2015 18:40
Místo srazu: Mercuria Laser Game,Argentinská 38, Praha 7 Holešovice
Odkaz na web: mercurialaser.cz

Organizuje: Míša
Kapacita: 20

Cena: 129 Kč

Odhlášen po termínu (2)


Diskuze k akci Laser game Mercuria - Holešovice