Oficiální Vánoční večírek spolku
Autor: Jana
Počet fotek v albu: 50

Album k akci


Oficiální Vánoční večírek spolku

Vánoční posezení, oslava a případně s kytarami pění, to celé ve stylu 1. Republiky

Co nás čeká..?

- Setkání, posezení a pozpívání (snad bude i improvizovaný mjůzikbend jako loni).. když bude místo tak i s tancem

Vyhlášení (a také odměnění) nejlepších organizátorů, nejpilnějších účastníků atp. za uplynulý rok

Vyhlášení (a také odměnění)  nejlepších masek k tématu "100 let Československé /České/ republiky, Legionáři na Sibiři, rozpad Rakouskouherska, 1. sv válka... Prostě ranná 20. léta

- Tombola prosíme účastníky o donesení ceny do tomboly… Není to povinné avšak, prosíme pokud donesete cenu, aby se nejednalo o tzv. lapač prachu který skončí nanejvýše v nějaké jiné tombole a za pár let se Vám třeba vrátí...:-)  Mělo by to být něco co je alespoň trochu praktické a nebo alespoň trochu chutné či veselé...:-)  Jako nezávazný mustr by mohly sloužit příklady: lahev vína, dobrá čokoláda, bonboniera, nebo něco jiného např v hodnotě okolo třeba +- 100,-Kč…

Občerstvení zajištěné klubem Válec, tedy lahodný Svijanský máz či černá Kněžna, vína, točená Kofola a další nealko i alko-nápoje včetně prémiových 10, 15, 23 letých whisek a rumů a dobrého krmení (utopenci, nakládaný hermelín, teplé jídlo – upřesníme)

- Soutěže o hodnotné ceny v kategoriích:

                        -nejautentičtější převlek /Legionář, 1.republika, Rakousko-uhersko, 20.léta/

                        - lev/lvice salonů  (tedy ejstylovější dáma nebo kavalír 20.let)

 

 

 

KDY:   

            čtvrtek 20.12.2018 od 19:00 do ....??? Válec je naše "domovské" prostředí, takže dokud se budeme veselit...:-)

 Pokud by někdo měl čas a touhu pomoci s přípravou, řekněme 17:30,  velice si toho budeme vážit a Vaše nabídky po domluvě s díky přijmeme, tak                         neváhejte a hlašte se…:-)

Taktéž, pokud by se našel dobrovolník, nebo 2 či 3 kteří by  se prostřídali a pomohli v kuchyni s vydáváním jídla bylo by to s povděkem oceněno a veřejně vychváleno...:-)

 

 

KDE:

Klub Válec - Polská 1 (za objektem sokolovny v Riegerových sadech) bude dodána mapka, pro bytosti Válce neznalé se to hledá fakt blbě. Avšak, po zavolání na kontaktní telefon prop Vás bude vyslána "rychlá spojkapřípadně bude značena cesta od hlavního vstupu do objektu Sokola (od vrátnice - tam mimochodem "Válec" také dobře znají...)

 

S KÝM:

se všemi členy spolku či registrovanými na webu spolku, kteří se budou chtít sejít, popovídat, poveselit,  osobně seznámit, dobře pojíst a popít ve vybrané prvorepublikových dam, gentlemannú a prvoválečných legionářů...:-)

ZA KOLIK:

Jelikož spolek jako obvykle tuto akci částečně sponzoruje, je vstupné 70,-Kč.V ceně vstupného je zahrnuto i 1 jídlo (dle nabídky – upřesníme) a 1x nápoj (víno, pivo, nealko)

Platba je přes platební systém spolku. V odůvodněných!! Případech (nový člen, externista atd..) možno hotově na místě ale snažte se využívat platební systém, hotovostní platby jsou veliký problém… 

 

Na setkání s Vámi a na Vaše veselé xichtíky se těší

za radu Dušan,  Tonislav,  Mára

Začátek akce: čt 20.12.2018 19:00
Konec akce: čt 20.12.2018 23:59
Kategorie: Posezení

Místo akce: Klubovna Válec, Polská 1a (Objekt sokolovny obejít zleva, branou pro auta. Pak rovně ca 20m a až to půjde tak ve dvoře doprava až k vývěsce Svijany...
Sraz: čt 20.12.2018 18:50
Místo srazu: Klub Válec
Odkaz na web: www.klubvalec.cz

Organizuje: mára, du-šan, Tonislav
Kapacita: 30
Minimální počet účastníků: 15

Akce je hrazená předem
Cena: 70 Kč

Čas posledního vrácení peněz:
15.12.2018 0:00:00

Odhlášen po termínu (1)


Diskuze k akci Oficiální Vánoční večírek spolku