(Předjarní) Petráška č.II
Autor: Dandee
Počet fotek v albu: 23

Album k akci


(Předjarní) Petráška č.II

Opět na kultovní Petrášku, nyní do našeho oblíbeného DVACATERÁKU :-)

I přez komplikovanou letošní situaci na Petrášce se nám podařilo na tento víkend zabookovat náš oblíbený "dvacaterák" (pro nově příchozí pokoj  apartmá pro cca 22 osob, s vlastní kuchyňkou, kamny, jídelním megakoutem a neopakovatelnou atmosferou :-)

 

Jediné co je ovšem nutné, přihlásit se včas (pokud bychom do cca 28.1. nenapnili kapacitu tak budu muset akci zrušit) Pokud budeme mít alepoň řekněme 15 - 18 přihlášených, nechám akci zabookovanou a snad to nějak doplníme. Jinak bych ale musel zrušit. Tak prosím o vyjádření co nejdříve, limitní bude cca 28 leden (musím pak dát vědět správci chaty)

 

Pro Vás co Petrášku znáte není nutno čísti dále, pro Vás ostatní:

 

Jedná se o kultovní dřevěnou chatu těsně pod hřebeny Krkonoš. Úžasné místo, úžasná atmosféra dřevěné chaty s kachlovými kamny a neopakovatelným geniem loci.  

CHaloupka nabídne:

-pohodlné vyspinkání na rozměrných postelích (ovšem ve vlastním spacáku)

-společenskou místnost a kuchyň

-dřevěnou saunu s ochlazovacím bazénem

-nově i elektrický vařič a splachovací wc :-)

 

TABULKA AUT

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11f1E8iKmvIdZz7osivhAxzDAuj-fGa2cSlF0oMp7-Pc/edit#gid=0

 

S sebou je třeba vzít spacák, čelovku, mobil,  prostěradlo na postel POVINNÉ!!, přezůvky, jídlo a pití na víkend (nic se tam neprodává. Na oběd se lze zastavit na horských chatách na výletě ale snídaně a večeře s sebou.  

Co tam..?? v pátek večer vyrazíme ze Strážného na běžkách. Lanovková sekce - bude-li taková dorazí dřív, může zatopit :-)) Pak buď spát a nebo zábava, klábosení, kytara. V sobotu nějaké výleta dle počasí a nálady (směr např Sněžka, Luční Bouda, Černá Hora atd... večer sauna, kytara, bujaré veselí. V neděli opět nějaký výlet, spíše kraší a odpoledne přesun do Strážného k autům...

Doprava bude doplněna tabulka aut. Případně je možno jet busem do Špindlu a pak lanovlou, kdy jede poslední doplním. Ke mně se vejde do auta 9 lidí, tak budeme potřebovat na pátek ještě další řidiče. Měli bychom jet tak, abychom byli nejpozději třeba okolo 20 hodin schopni vyrazit ze Strážného.

POZOR pro nově přihlášivší se kteří Petrášku neznají, cesta ze strážného = 8 km na běžkách do kopce v noci, na těžko s báglem. Určitě nikomu neutečeme, budu skupinku jistit zezadu :-) Ale zvažte své síly, zda je akce pro Vás, nebo zda se nepřidáte k lanovkové sekci. Nejde o to nikoho odrazovat, není to nic náročného ale jen upozornění,, že na chatu se JEDE NA LYŽÍCH a jende k nií dojet autem. Průměrný jedinec který není naběžkách poprvé v životě to bezproblému zvládne :-))

CENA je kalkulována á 150,- Kč osoba noc (tedy 300 ) + 2x 30 Kč osoba- příspěvek na web a chod sdružení, tedy dohromady 360,- Kč za akci.  Pokud bude někdo jen sobota- neděle pořešíme to individuálně jako jen jeden den. Doprava pochopitelně zahrnuta není, to se domluví jednotlivé posádky, příp bus do Špindlu

 

Mějte se a budu se těšit :-)

 

S lyžařským poudravem "řiď si svou lyž"

Mára

Začátek akce: pá 18.03.2016 16:00
Konec akce: ne 20.03.2016 00:00

Místo akce: Petráška - nejmalebnější chaloupka v Krkonoších :-))
Sraz: pá 18.03.2016 16:00
Místo srazu: dle domluvy místa i čas u jednotlivých posádek - bude doplněna tabulka
Odkaz na web: www.petraska.cz

Organizuje: mára
Kapacita: 20
Minimální počet účastníků: 15

Akce je hrazená předem
Cena: 360 Kč

Čas posledního vrácení peněz:
28.01.2016 23:59:00

Odhlášen po termínu (2)


Diskuze k akci (Předjarní) Petráška č.II