Samota v Krkonoších II.
Autor: Hippina
Počet fotek v albu: 17
Autor: Petronius
Počet fotek v albu: 12

Album k akci


Samota v Krkonoších II.

opalování a vyplňování daňových přiznání na roubence v Krkonoších

Pobyt na opalování, běžky, sněžnice, sjezdové lyžování nebo turistiku 29.-31.3. (od pátku odpoledne do neděle večera).

Předpokládám, že tou dobou dojde čára tání asi tak na úroveň Dolních Míseček. Nahoře (od Horních Míseček nebo Rezku výš) sníh bude, a o dalších 200m výš nejspíš v perfektní kvalitě - na Pančavské louce je momentálně 2,5m a bez sněhu bude nejdřív začátkem května. Nikde se na jaře neopálíte tak perfektně jako v Krkonoších.

Chalupa je na samotě pod Kozelským hřebtem a Kotlem, 1 km po vrstevnici od bezplatného parkoviště Dolní Mísečky - v lokalitě Třídomí pod Kozelským hřebenem (na mapě číslo 367). Odtud je dostupné především: Rezek, Kozelský hřbet/Dvoračky/Lysá/Kotel, Zlaté návrší/Pančavská louka. Vhodné na běžky nebo sněžnice, případně pro sjezdovky (Horní Mísečky / Medvědín). Vzhledem k různým administrativním komplikacím je vhodné se hlásit co nejdříve.

Chalupa je roubenka na samotě, rekonstrukcí trochu ztratila atmosféru (není to horší než na po požáru přestavěné Petrášce) - náhradou je teplo a teplá voda (sprchy) kdykoli. Společná místnost s kuchyňkou, lůžkoviny. Je ale potřeba si na lůžkoviny vzít vlastní povlečení.

Přístup: autem nebo busem (16:15 z Černého Mostu, vzhledem ke končící sezóně lze asi risknout i nezakoupení lístku předem - ale možná se složíme do aut) na parkoviště Dolní Mísečky. Odtud 1 km po rovině lesní cestou do lokality Třídomí. Pokud v uplynulých 5 dnech bude hodně sněžit, může být vhodné přezutí do běžek nebo návleky.

Pokoje: Máme 1x 7L a 1x 4L. (4L: 1x palanda a zbylé 2 postele jsou dost možná jako manželská). Aby z toho nevznikla nějaká hořkost na místě, tak komu na tom záleží a nechce rozdělovací hru hrát až na místě, může se už teď zapsat do následující tabulky:

Tabulka aut a řidičůprosím nabídněte auta a zapište se , slouží i pro rozpis na pokoje. A zde jízdenka na autobus 16:15 z Čerňáku

Vybavení: Počítal bych tak s 1 jídlem denně na výletě v hospodě (Rezek, příp. H.Mísečky, Vítkovice). Další jídlo je potřeba si vzít. Nad Horní Mísečky nebo Dvoračky je stále potřeba dobré zimní vybavení: nutnost rezervy teplého oblečení, dobrou bundu proti větru, čepici, rukavice.

Jedná se o předem placenou akci, na účet Sdružení u FIO: 2800132182 / 2010. Je potřeba uvést svůj Variabilní Symbol - najdeš jej vpravo nahoře pod svým jménem v Profilu.

Možnosti sjezdování: Z parkoviště se dá vyjet na H.Mísečky/Medvědín autem. Bus už jezdí omezeně nebo vůbec. Na Medvědíně se bohužel ještě ten víkend jezdí za ceny hlavní sezóny: 820 z e-shopu 3 dny předem nebo 890 na místě.

Začátek akce: pá 29.03.2019 16:15
Konec akce: ne 31.03.2019 21:00

Místo akce: Dolní Mísečky
Sraz: pá 29.03.2019 16:00
Místo srazu: Černý Most
Odkaz na web: www.ssc.cas.cz

Organizuje: Mirek Zv.
Kapacita: 12
Minimální počet účastníků: 3

Akce je hrazená předem
Cena: 370 Kč

Čas posledního vrácení peněz:
08.02.2019 10:00:00

Rezervace propadla (1)


Diskuze k akci Samota v Krkonoších II.