Vítání ptačího zpěvu
Autor: Effa
Počet fotek v albu: 15

Album k akci


Vítání ptačího zpěvu

Vycházka za ptáky do Zelenče

Taky vás zajímá co vám to prozpěvuje nad hlavou nebo poletuje kolem? Já si to říkám často a bohužel většinou opravdu netuším, který opeřenec to zrovna je:-))

 

POPIS AKCE:

Toulcův dvůr pořádá ve spolupráci s ČSO výlet za ptáky a to tentokrát do Zelenče. Pokud nebude pršet, budou cestou natažené sítě a vy budete mít možnost si prohlédnout ptačí opeřence z blízka a dozvědět se o nich spoustu zajímavostí. Akci povede rodina Sládečková – členové České společnosti ornitologické.

- procházka  je plánovaná přibližně na půl dne

- akce je zdarma a bez registrace účasti

- výlet je pro všechny zájemce, vhodný pro děti od 4 let - u organizátorů jsem zjišťovala, že je trasa prostupná i pro kočárky (já se na akci chystám s malým synem v krosně na zádech nebo v cyklovozíku). Z akce je možné se kdykoliv a kdekoliv odpojit

- doporučuji s sebou pevnou obuv, svačinu a pití (na procházce není v plánu zastávka na oběd, ale můžeme po skončení akce zajít třeba do restaurace Bar Zeland - www.restauracezeland.cz). Jestli někdo máte a vejde se vám, tak vemte s sebou dalekohled.

 

SRAZ + DOPRAVA:

V 8:00 hodin na nádraží v Zelenči. Vlak z Masarykova nádraží jezdí každou půl hodinu. Já pojedu vlakem v 7:21 z Masarykova nádraží, tak kdo byste se chtěl přidat na skupinovou jízdenku, tak sraz u pokladem v 7:15. V Zelenči bychom měli být v 7:41.

Kdo byste jel autem, tak sraz v 8:00 přímo na nádraží v Zelenči.

 

Těším se na vás

 

Effa

 

Začátek akce: so 22.04.2017 08:00
Konec akce: so 22.04.2017 15:00

Místo akce: Zeleneč a okolí
Sraz: so 22.04.2017 07:15
Místo srazu: Masarykovo nádraží nebo v Zelenči na nádraží
Odkaz na web: www.toulcuvdvur.cz

Organizuje: Effa
Kapacita: 10
Minimální počet účastníků: 2

Cena: Akce je zdarma

Přijdu (4)


Diskuze k akci Vítání ptačího zpěvu