POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník

POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník

Kvalitní tradiční pobyt zájmového organizátora za 1/2 běžné ceny oproti komerčním CK, tentokráte s objevováním oblasti Dolomit Brenta a Lago di Garda

 

Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info se obracejte na uvedený e-mail.

Schází Vám partner(ka) pro sport? Pak je to příležitost pro Vás! Nebo hledáte protějšek stejných zájmů pro život? Co třeba zkusit jít mu naproti s námi na pobytu?! Popř. oceníte jen týden mimo šeď a shon všedního dne v prostředí nádherné přírody a ve fajn společnosti? I tehdy mezi námi budete správně, třeba i s Vašimi blízkými!

Ve svém profilu o sobě napíše snad každý druhý, že mezi jeho záliby patří turistika, lyžování, sport, ovšem mnohý takový byl ve skutečnosti naposledy na horách na třídním výletu na ZŠ. Tady na pobytu však potkáte osoby, jejichž slova odráží realitu.

Navíc na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni túře představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je.

Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si užijte scenérií a pohody.

Začátek akce: čt 12.09.2019 18:00
Konec akce: čt 19.09.2019 12:00
Kategorie: Pěší, Voda

Místo akce: Breguzzo
Sraz: čt 12.09.2019 17:30
Místo srazu: Praha, Pardubice, Čáslav, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov, J. H., Č. B.

Organizuje: Dolomiťáci
Kapacita: 6

Cena: 8970 Kč

Přijdu (1)


Diskuze k akci POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník