Zímní pražská výletní klasika

Zímní pražská výletní klasika

Sněhem zavátým z Radotína na Karlštějn

Jdeme na výlet.

Tentokráte volíme pražskou výletní klasiku a to Karlštějn. Nedovezeme se tam ale žádným prostředkem, nýbrž dojdeme pěšky. Je to 17 km, což nevypadá moc. Po cestě ale může být sníh a bláto, takže si asi dáme trochu do těla.

Potkáme se po desáté v Radotíně, kam se dá dostat snadno vlakem i autobusem a to na zastávce městského autobusu Nádraží Radotín. Vyrazíme po červené a budeme se jí držet lesy i poli pěkně až do cíle. Cestou potkáme hospodu Solopiskách. Protože to bude celkem brzy po startu, vidím to tak na polívku nebo jedno zahřívací. Vemte si tedy s sebou svačiny, protože žádná další restaurace být nemusí. Zato Karlštejn je plný restaurací. Cestou probereme, kdo zná jakou dobrou hospodu, a v ní výlet statečně ukončíme. Doufám, že dobrým jídlem a pitím.

Zpátky do Prahy to jede každou chvílí, takže to už pojedeme individuelně podle toho, jak se komu bude na Karlštejně líbit a chutnat. Hrad má otevřeno do tří odpoledne, ten uvidíme zřejmě jen z dálky. Ale i tak ten pohled na majestátný symbol císařské moci stojí vždy za to. 

Půjdeme tudy

 

 

 

Začátek akce: so 11.02.2017 10:15
Konec akce: so 11.02.2017 19:00

Místo akce: Karlštejnsko
Sraz: so 11.02.2017 10:10
Místo srazu: Autobusová zastávka Nádraží Radotín
Odkaz na web: www.hradkarlstejn.cz

Organizuje: Dandee, evca
Kapacita: 15
Minimální počet účastníků: 2

Cena: Akce je zdarma

Přijdu (4)


Diskuze k akci Zímní pražská výletní klasika