Zápisky z akce 50 CYKLOkilometrů téměř zadarmo
Pohoda, klídek, lehárko

Ačkoli to vypadalo, že pojedeme jen 4, tak sluníčko zapůsobilo a během soboty jsme se značně rozrostli. Na hlaváku se nás sešlo dokonce 9. Do rychlíku jsme se ani nezkoušeli narvat a rovnou zamířili k couráku, kterému jsme úplně zablokovali první oddíl, že se vůbec nedalo projít. V Berouně před výjezdem jsme se nejdříve posilnili místní vyhlášenou horkou čokoládou, která byla opravdu moc dobrá. 

Po prvních pár kilometrech jsme dorazili do Svatého Jana pod Skalou, kde jsme se pokochali místním hřbitůvkem, výhledy na skály, kterými je obklopen a nabrali léčivou vodu z tamního pramenu. Na malou chvilku jsme se rozrostli o další dva účastníky, kteří z Berouna vyrazili dřív a pak se ale odpojili, protože jeli zpět a my pokračovali přes Srbsko a Karlštějn do restaurace, která se výmluvně jmenovala "U Máni v Třebáni". Jelikož právě krásně hřálo sluníčko, oběd jsme si příjemně užili a rozjímali. 

Další pauzu jsme si dopřáli nedaleko Radotína v kiosku a odtud už pěkně zpět do Prahy. Pěkně jsme se rozdělili napůl a jedna jela po Baranďáku směr Praha 4 a druhá na Smíchovské nádraží a pak dál do ostatních koutů.

Po příjezdu na Smícháč jsem měla najeto od Berouna přesně 50,55 km, takže jsem ani trochu nekecala.

Byl to opravdu pohodový výlet se strašně fajn lidma. Děkuji všem za účast.

 

Těším ne na náš další výlet.

Radka

Svatý Jan pod Skalou

Na obídku

 

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce 50 CYKLOkilometrů téměř zadarmo