Zápisky z akce Badminton turnaj Fungujemeaktivne vs. Somvprahe
Autor: Máňa
Počet fotek v albu: 58
Autor: Nerothar
Počet fotek v albu: 13

Album k akci

Vydařená badmintonová sobota.

Náš první a určitě ne poslední turnaj fungujemeaktivne.cz vs somvprahe.sk je za námi. A musím říct respektive napsat, že se určitě povedl, nemyslím tím je naše velmi dobré výsledky, ale i úroveň hry byla ve většině zápasů  hodně vysoko.

Maraton zápasů se nakonec protáhl až do 16:15 hod., což jsme trochu nečekali, ale zejména zápasy singl-muži byly opravdu velmi vyrovnané, a protože většina z nás hrála zároveň mixy, tak to trošku vázlo.

První byly dohrány zápasy singl-ženy, kde byla menší účast a přeci jen některé boje nebyly tak vyrovnané. Nás však těší celkem 2 medaile z této soutěže, které vybojovaly Míša a Marťule.

Singly muži to byl opravdu boj se vším co k tomu patří, už zápasy v tabulce byly neuvěřitelně vyrovnané a postupový pavouk to jen potvrdil. Nakonec jsem díky náhodě hrál o třetí místo, ale soupeř byl jasně lepší, a tak na mě zbyla bramborová medaile. Zato Vláďa podal ve finále heroický výkon, sice to na zlato nestačilo, ale moc nechybělo a já musím smeknout. Opravdu vynikající výkon.

Poslední soutěží byl mix/debl, co dodat, máme zlato a třetí místo. Semifinále už samo byl neuvěřitelný boj na tři sety a finále napínavé do posledního košíčku.

Chci všem poděkovat za účast i skvělé výkony a těším se,že se uvidíme na dalším turnaji. Ještě jedno velké díky je pro Janka (oxonko), který mě pomohl v organizaci turnaje.

Zde malá rekapitulace:

SINGL ŽENY:                                       SINGL MUŽI:                                           MIX/DEBL

1. GabikaS (SvP)                                  1. oxonko (SvP)                                       1. hanah/Nerothar (FA)

2. Míša (FA)                                          2. Manik (FA)                                           2. GabikaS/oxonko (SvP)

3. Marťule (FA)                                     3. fixty (SvP)                                             3. Míša/mirimon (FA)

 

BADMINTONU ZDAR

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce Badminton turnaj Fungujemeaktivne vs. Somvprahe