Zápisky z akce Badmintonový turnaj mixů
Autor: Máňa
Počet fotek v albu: 38

Album k akci

Další turnájek je za námi.

V první části turnaje jsme viděli obvyklou dominanci Loupežníků, kteří porazili vše co jim přišlo do cesty, obhájci titulu Úderníci se drželi na třetím místě a mezi ně se ještě nenápadně vklížily Mimikry a do první pětky je ještě doplnily týmy: Dubová Pěkná Palice a Já jsem Ti to říkala!

Byla to však jen rozvička a rozřazení do části druhé. Tam už šlo o vše.

Pořadí v spodní pětce se v průběhu druhé části příliš nezměnilo: ovládl ho tým Jdem na to, hned za ním se se stejným počtem bodů seřadily hned tři týmy a pouze skóre rozhodlo o jejich pořadí v následující podobě: BUM-BAC, Černí medvědi a Last minute. Pořadí uzavřel David a Goliáš, který statečně bojoval až do konce a v posledním zápase urval premiérový bod.

V horní pětce se však pořadím zamíchalo výrazněji, první Loupežníci ztratili bod hned v prvním utkání a ve druhém hned dva, v dalších utkáních se však zvládli zkoncentrovat a urvali druhé místo. Mimikry druhé kolo nezvládly a z druhého místa se propadly až na páté. Úderníci předvedli výkon o něco rozpačitější než jsme u nich zvyklí, stačilo jim to však na obhajobu třetího místa z prvního kola. Ideální pozici pro svůj útok si však čtvrtým místem z prvního kola vytvořila Dubová Pěkná Palice. V prvním kole neporazila z horní pětky nikoho a urvala jen dvě remízy, v druhém však zahájila remízou s Loupežníky a pak už jen vítězila nad překvapenými soupeři, což znamenalo první místo, gratulujeme! Tým Já jsem Ti to říkala! útočil vysoko a do posledního zápasu živil naději na druhé místo, ale prohra s Úderníky je nakonec odsunula až na místo čtvrté.

Děkuji všem účastníkům, obzvláště si cením nováčků, protože z dvaceti účastníků jich bylo na našem turnaji poprvé hned 8 a všichni se do toho vrhli s elánem.

 

Konečné pořadí:

Pořadí Název týmu Hráči
1 Dubová Pěkná Palice Pepa + AliceP
2 Loupežníci Manik + Marťule
3 Úderníci Nerothar + hanah
4 Já jsem Ti to říkala! Dan + Eva
5 Mimikry Mirimon + Míša
6 Jdem na to Majk + denii
7 BUM-BAC petan1961 + Andrea B.
8 Černí medvědi Dandee + Kaabo
9 Last minute Hanzek + Marketa
10 David a Goliáš David + MarketaG

  Kompletní výsledkový servis zde: Tabulka 

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce Badmintonový turnaj mixů