Zápisky z akce Do Řevnic s Beranem v zádech
Příjemný noční výlet plný premiér

Sešli jsme na hlavním nádraží ve velkém počtu tří lidí (Dušan, Filip a Karel), na Smíchově jsme přibrali ještě čtvrtého odvážlivce Mirka a v této silné sestavě se vydali na cestu do Dobřichovic. Cestou jsme zjistili, že tento výlet obsahuje několik premiér - Filipova první akce na Fungujeme, Karlovo první noční výlet. Mirek zase vyhrál cenu za největší obětavost. Vzal si v práci homeoffice, aby večer mohl jít s námi !! Takovou obětavost je třeba ocenit.

Po dojetí do Dobřichovic jsme ihned našli modrou turistickou značku a drželi se ji půlku naší cesty. Jen jednou jsme kousek zbloudili, ale jinak se nám dařilo nescházet nijak z cesty, byť Karel k tomu měl občas sklony. Cestou jsme se podívali i na jednu vyschlou studánku. Bohužel bylo celou dobu pod mrakem, takže jsme z úplňku a hvězdiček neviděli vůbec nic. Naopak Červená rokle se nám velice líbila, tedy jen tam, kam dosáhlo světlo našich čelovek a baterky.

Bohužel do Řevnic jsme dorazili asi dvě minuty po odjezdu vlaku, tak jsme si čekání na další spoj zpříjemnili posezením v místní hospůdce a to až tolik, že nám ujeli další dva vlaky, jak nám šel družný hovor k duhu. Stihli jsme i naplánovat další večerní výlet, tak se je na co těšit. Posledním vlakem jsme se nakonec do Prahy dostali a cca v půl dvanácté jsme naši skupinku na Smíchově rozpustili.

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce Do Řevnic s Beranem v zádech