Zápisky z akce Na kole - Dobříš -> Týnec
Autor: Tonislav
Počet fotek v albu: 13

Album k akci

bylo tam opravdu vše

Hned na začátku to začalo spožděním vlaku. Museli restartovat PC lokomotivy, protože jim nějak nefungoval vzduch. Na hlavaku jsme pozvali nějakou pani na fungujeme děsně vychválil web a lidi. Měla silničku, tak s námu bohužel nemohla jet. Na Kačerově nastoupil Tomáš a v Modřanech Jana. Cestou sledovali počasí online a oneye a měli minimální strachy o pozitivní výsledek pro nás.

12:30 cca. nasedáme do sedel a vyrážíme. Na to že jsme tak vysoho tak mám pocit že jedeme furt nahoru. Po cestě jahody a dva hříbky (ono jich bylo víc, ale ty maly ... jsme nechali pro další pocestné) a pořádně se najedli třešní.

Provedli jsme i korekci trasy: https://mapy.cz/s/PG2j

V Živohošti jsme dali oběd a že vyrazíme bez dalšího zdržování do Týnce, abychom stihli vlak. Cestou jsme se kochali lanovým centrem, prodírali mlázím, odstaňovali klištáky. Poslední kodinu nám pršelo, ale nic co by nevyřešila běžná cyklistická šustka. Sláva. dojeli jsme, nastoupili do vlaku. Pan průvodčí nás přivítal, vyzval k usednutí a chtěl zkasírovat aniž jsme ještě cokoli z toho udělali. Pak do naší vlakové sekce usadil ještě dalších 20 pubertálních dětí kvůli nějaké optimalizaci zavazadel. Usnul jsem, ale asi budu mít další 4 dny noční můry z těch zvuků kolem.

Tonislav

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce Na kole - Dobříš -> Týnec