Zápisky z akce Nové grilování v Sobíně
Autor: Petronius
Počet fotek v albu: 9

Album k akci

Líbilo se, třeba příště zas.

Spokojenost na obou stranách.

Po tom, co nám majitel minulé hospody, kde jsme grilovali zrušil gril, byl jsem domluvený v této restauraci na zahrádce. Den předem jsem si naložil masa, lilek a cuketu. Připravil tentokrát i porcelánové talíře, grilovací propriety, atd. Eskymák mne odvezl ještě pro chleba a uhlí a odvezl mne na místo (pak i zpět, za což mu ještě jednou děkuji),rozehřáli jsme po mocném funění gril, připravil jsem rošt a začal jsem postupně připravovat jídlo, přičemž již začali docházet postupně návštěvníci. Jednu dobu za mnou stála fronta, jak za minulého režimu na banány. 
Postupně jsem ugriloval vše, co jsme přivezli, Terka mi urobila asistentku ohledně veškeré správní agendy, za což jí teď také děkuji, Dandiky také přiskočil, když bylo potřeba, počasí též vydrželo bez deště, po skončení mi ještě několik dobrovolníků a dobrovolnic pomohlo uklidit a umýt talíře, tímto jim také díky.
Griloval jsem: krkovičku, kuřecí stehenní řízek, lilek, cuketu, brambor, hermelín a žampiony. Každý si předem vybral co si dá a postupně dostali všichni i když to s ohledem na někdy pomalejší jízdu grilu trvalo déle.
Děkuji všem za účast a možná někdy příště naviděnou. Karel

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce Nové grilování v Sobíně