Zápisky z akce ŠUMAVA DUNOVICE + Bazén a Pingpong
kytarování, grilování, cyklovýlety

Edita tady na FA publikuje řadu víkendových akcí, tak jsme byli s Evčou zvědaví, jaké jsou a zda stojí za to s ní někdy vyrazit. Zážitek z Dunovic je pozitivní a trochu už nad jednou další akcí uvažujeme (podzimní Broumovsko).

To, že na akci nikoho zpočátku neznáte, může někomu vadit, ale není to nic strašného. Tak půlka lidí se znala z předchozích akcí, zbytek tam byl nový. Snaha zapojit nové lidi mezi sebe určitě byla. Jádro mohou být lidé tak kolem padesátky většinou single/rozvedení plus pár mladších.

Dva z nich byli muzikanti s kytarami, takže se po večerech u piva a vína hodně zpívalo. V obou dnech se jelo na cyklovýlet. Dost lidí mělo elektrokola, takže zbytek, co měl kola obyčejná, buď musel rychle šlapat nebo vál vzadu. Zpočátku to nebylo úplně příjemné, než jsme se domluvili, jak na sebe budeme čekat či kde se potkáme. Pokud i tak někdo nechce na sebe nechat čekat, má možnost příště vyrazit s druhou pomalejší skupinou bez elektrokol.

Výlet byl dobře naplánovaný se dvěma hrady a hlavně dvěma gastropauzami. Edita totiž zavolala kamarádce z Vodňan a ta nám dala ty správné tipy - a to: jahodárna v Bavorově a bar V uličce ve Vodňanech 

V sobotu večer jsme grilovali. Dva kluci se chopili grilu a vše nám ostatním perfektně připravili. Maso už bylo v ceně pobytu, celkově tak víkend vyšel finančně docela příznivě.

Nepříjemné překvapení mě čekalo v neděli ráno, když jsem se o půl desáté dozvěděl, že se v deset musíme všichni odstěhovat a chalupa se musí předávat. Informace byla ve skupině na messengeru. Kdo ho nemá či nemá potřebu ve skupině být, má se ptát. To jsem neudělal, takže trochu moje vina. Neděle byla ve znamení slunce a horka, takže jsme se více poflakovali u vody než sportovali. A tak to má být.

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce ŠUMAVA DUNOVICE + Bazén a Pingpong