Autor: Radius
Počet fotek v albu: 1

Album k akci

Opět dvouhry každý s každým - tentokrát velmi vyrovnaná klání

Bylo nás šest a stejně jako minule jsme hráli dvouhry každý s každým na dva vítězné sety do 11. Místo Bobo dorazila Effa a měli jsme dva externisty - Tomáše a Anthonyho z Nového Zélandu, kteří mezi nás dobře zapadli.

Od začátku nebylo vůbec jasné, kdo by mohl být favoritem, skoro všechny zápasy se hrály na tři sety, protože po dvou setech to končilo 1:1. Kromě Effy jsme se všichni různě pobili mezi sebou a já (Leni) byla při závěrečném počítání překvapená, že jsem jediná s jednou prohrou (Vláďa (Radius) mě přehrál v posledním zápase), Anthony měl skóre 2:3 a hned tři účastníci Katka, Radius a Tomáš měli skóre 3:2 na zápasy. Jak z toho ven? Někteří by pravděpodobně počítali víězné sety, pak ale i tak byli Katka a Radius na stejno a musel by do hry přijít vzájemný zápas. Já jsem ale zvyklá ze své tenisové závodní praxe, že určující jsou vzájemné zápasy mezi aktéry, kteří mají stejné zápasové skóre. A protože Tomáš porazil Katku i Vláďu, umístil se druhý, Katka porazila Vláďu, byla tedy třetí a Vláďa (Radius) čtvrtý. Paradoxem je, že při součtu setů by Tomáš skončil z těchto tří nejhůře, protože jako jediný prohrál první zápas s Anthonym 2:0 a měl tedy o jeden vítězný set méně než Katka a Vláďa, kteří ve všech prohrách urvali aspoň set. No prostě to bylo velmi vyrovnané klání a i moje vítězství je velmi těsné, protože jak Tomáše, tak Katku jsem porazila jen o pár míčků.

Zde výsledkový servis:

pořadí - zápasy - sety

1. Leni - 4:1 - 9:5

2. Tomáš - 3:2 - 7:6 (2:0 na vzáj.zápasy)

3. Katka 3:2 - 8:6 (1:1 na vzáj.zápasy)

4. Radius - 3:2 - 8:5 (0:2 na vzáj.zápasy)

5. Anthony - 2:3 - 6:6

6. Effa - 0:5 - 0:10

Na bedně jsou opět dvě dámy, takže pánové - trénujte, trénujte, ať nás příště porazíte :-)

Děkuju všem účastníkům za dobrou hru a příjemnou atmosféru.

Příští pingpong se koná v pátek 3.2.

Mým cílem je trošku se vzájemně rozehrát a na jaře zakončit sezónu pingpongovým turnájkem. Z předchozích let vím, že hráčů pingpongu je na našem webu o mnoho víc, proto Vás všechny zvu, pojďte se s námi rozehrát a poté změřit síly v turnájku! Turnájek se bude hrát na skupiny a pak na vyřazovacího pavouka, abychom vyloučili případné spory o to, jaké má být konečné pořadí.