Zápisky z akce Tour po pivovarech XVI.
Pivovar ve znamení naší nové generace

Šestnáctý pivovar byl výjimečný. Konečně jsme se dočkali Soničky, kterou jsme netrpělivě měsíc co měsíc v předchozích pivovarech očekávali a zapíjeli. Kdo snad neví, Sonička je čerstvě narozený kojenec, dcera Peťuly a Nijela, organizátorů Tour po pivovarech, nejúspěšnější to akce na FA.

Aby toho nebylo málo, dorazili další naši členové pochlubit se svými přírůstky. Effa dorazila s malým Vítkem a Monča s velkým Šrekem a o to menším Ríšou. Protože jsme tušili, že se z tohoto pivovaru stane babyboom show pivovar contest a protože jsme chtěli poděkovat členům spolku a aktivním uživatelům jak Peťule, tak Michalovi, Effě, Quidovi, Šrekovi i Monče za to, co pro nás dělají a v neposlední řadě, jsme mrňouse chtěli přivítat, připravili jsme Soničce, Vítkovi a Ríšovi legitimaci čestného člena spolku a rodičům předali certifikát s poukázkou na nabití 500 Kč do kreditu, který se dá použít na zaplacení akcí zde na webu www.fungujemeaktivne.cz

Mysleli jsme, že to už je vše, a více nových lidiček nemáme, ale do toho do pivovaru dorazili ještě Hanka a Tomáš s malým Jakubem. I jim, jakož i ostatním přejeme, ať se jim daří moc skvěle, a těšíme na další příjemná setkávání nejen na našich akcích.

 

Dandee

předseda spolku Společné aktivity, z.s., provozovatele tohoto webu

   

 

 

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce Tour po pivovarech XVI.