Zápisky z akce XII. Badmintonový turnaj mixů
Autor: Manik
Počet fotek v albu: 39

Album k akci

Klidnou atmosféru Vánoc rozdrtila kopyta pekelná

Opět jsme se sešli v aréně na Skalce, tentokrát v rekorním počtu 11 párů a opět to stálo za to.

Vstup do turnaje měla nejlepší Dubová Pěkná Palice, která do něj vkročila opravdu drtivě, zato obhajujícím Loupežníkům start vůbec nevyšel, bylo však znát, že favorité nebudou ani jedni z nich. Ježíši se s Pekelníky utkali hned v prvním kole a souboj dobra se zlem skončil "smírně" remízou. S oběma týmy dokázal držel krok a uhrát remízu i tým Já jsem Ti to říkala! Této svaté, nesvaté a ukecané trojici se následně musel uklonit téměř každý.

Po souboji každého s každým tedy tyto tři týmy ovládli čelo tabulky, nejlépe z toho vyšli Pekelníci. Ve finálové čtyřce je nakonec doplnili Loupežníci, kteří se v průběhu turnaje přece jen probrali k lepším výsledkům.

Tím jsme se dostali do rozhodující části turnaje.

9.-12. - V souboji o čest zvítězil v posledním zápase BUM-BÁC(9.) ale PAT a MAT(10.) mu to nedal zadarmo a bojoval do posledních míčků, bez bodu tentokrát skončil Krokodýl Dandee(11.)

5.-8. - Klání o střed tabulky ovládli vystřízlivší Úderníci(5.), kteří už nepustili ani set. Dubová Pěkná Palice(6.) své ambice nenaplnila a uvidíme co udělá Pepa pro to, aby se vrátil na vrchol :-) Nováčci našeho turnaje JaS(7.) dokázali zatopit každému a jen málo jim chybělo k ještě lepšímu výsledku. Střed tabulky uzavřeli Perník Lovers(8.).

1.-4. - A jsme u vítězů a těmi se stal další z nováčků - Pekelníci(1.), kteří za celý turnaj nepoznali porážku a ztratili jen tři sety, dva z toho jim vzali výborně hrající Ježíši(2.) a brali stříbro. V souboji o bronz rozhodl úplně poslední míček a ten dokázali za stavu 14:14 uhrát Loupežníci(3.). S vánoční nadílkou brambor tedy tentokrát odjeli Já jsem Ti to říkala!(4.).

Děkuji všem za účast.

Kompletní výsledkový servis najdete zde: tabulka

Pořadí Název týmu Hráči
1 Pekelníci Luciáš + Lukyfer
2 Ježíši denii + Jindra
3 Loupežníci Manik + Marťule
4 Já jsem Ti to říkala!  Dan + Eva
5 Úderníci Nerothar + hanah
6 Dubová Pěkná Palice Pepa + AliceP
7 JaS  Stáňa + Jarda
8 Perník Lovers Míša + Honza
9 BUM-BÁC Orry  + petan1961
10 PAT a MAT mnovy + Kaabo
11 Krokodýl Dandee Dandee + Katka
Diskuze k zápiskům Zápisky z akce XII. Badmintonový turnaj mixů