Zápisky z akce XIII. Badmintonový turnaj mixů
Autor: Marťule
Počet fotek v albu: 37

Album k akci

Aby bylo JaSno

Další turnájek je za námi.

Opět lze konstatovat, že úroveň a vyrovnanost jednotlivých dvojic neustále roste. 

Dalo se předpokládat, že o vítězství se poperou Ti, kteří už si na pohár někdy sáhli, Úderníci, Dubová Palice, případně i to co zbylo z Ježíšů a Loupežníků(Opuštěná štěňátka). Ale jak už tomu bývá, předpoklady vzaly za své. Tentokrát si se všemi poradil JaS, který si sedmým místem z minulého turnaje chytře připravil pozici podceňovaného týmu a tentokrát nedal soupeřům šanci.

Přímý souboj o druhé místo proběhl hezky dramaticky v posledním kole a urvali ho ve svůj prospěch Úderníci, kteří do něj šli z výhodnější pozice, remíza jim stačila a Opuštěná štěňátka tak brala bronz.

A dál to bylo ještě těsnější, stejný počet bodů i remízy vzájemných zápasů, a tak rozhodlo celkové skóre, o 4 míčky z celého turnaje tak rozhodly v souboji MiMikry a Dubová Pěkná Palice.

Draconi bohužel doplatili na zranění v prvním zápase a tak si na roli černého koně budou muset do příštího turnaje počkat, stihli ukázat, že se s nimi musí počítat.

Další dvojice, kde opět rozhodlo pouze celkové skóre byli Rafani a BUM-BÁC, více míčků dokázala nahrát prvně jmenovaná dvojice.

První místo od konce tentokrát brala Klasika.

Děkuji všem za účast, bylo to opět pěkné.

Konečné pořadí
1. JaS Jarda Stáňa
2. Úderníci Nerothar hanah
3. Opuštěná štěňátka Manik denii
4. MiMikry Mirimon Míša
5. Dubová Pěkná Palice Pepa AliceP
6. Draconi Dracon Lenka
7. Rafani Majk Pavlína
8. BUM-BÁC petan1961 anna.k
9. Klasika Radriel Andrea B.

Kompletní výsledkový servis najdete zde: tabulka

Diskuze k zápiskům Zápisky z akce XIII. Badmintonový turnaj mixů