Víkend v Jedovnici
Autor: Bobo
Počet fotek v albu: 16

Album k akci


Víkend v Jedovnici

Skvělý místo, bezva ubytko - vše prověřeno z loňska :-))

Je nutné do 14 dnů zaplatit zálohu za ubytování, proto bychom chtěli požádat vážné zájemce o zaplacení akce do 30.1.2013 (vím je leden, akce je až v červnu, ale majitel ubytka by chtěl mít již nyní povrtzené rezervace na nadcházející letní sezónu). Příslibem této skvělé akce je myslím naše loňská spokojenost a skvělá lokalita :-)).

 

Vloni se nám na této chatě moc líbilo, tak jsme oslovili majitele a je tu opět možnost strávení příjemného víkendu  v Jedovnici:-))

 

KAM:

Jedná se o pobyt v Jedovnici na hraně CHKO Moravský kras(blízko rybníka Olšovec).

V okolí je to skvělý na kola, pěší turistiku, koupání, prostě cokoliv si zamanem (nedaleko spousta jeskyní, větrných mlýnů, krásnejch lesů atd..)

 

UBYTOVÁNÍ, VYBAVENI, STRAVOVÁNÍ:

Zarezervováno máme ubytování v chatě pro 20 osob v Jedovnici (5 samostatných pokojů - 2 x 5, 2 x 4, 1x 2) se společným sociálním zařízením. Součástí ubytka je vybavená kuchyň a jinak v okolí vyhlášená restaurace - Pizzerie Olšovec. Součástí chaty je i společenská místnost s jídelními stoly a krbovými kamny. K dispozici je  výčepní stolice na pivo a majitel může zajistit dle přání i sudové víno.Je možno prodloužit pobyt do pondělí s tím, že by chtěl za ten jeden den 1000 kč, nezáleží kolik lidí by zůstalo.Není samozřejmě problém, abych dělal snídaně a co večer, záleží na domluvě.

 

CENA + OBSAZENOST:

Min. počet učastníků pro uskutečnění pobytu je 14 osob, max. počet je 20 lidí.

Cena je stanovena 500Kč/os na 2 noci (cena zahrnuje ubytování, energie, 50Kč příspěvek na sdružení, z peněz co zbyde + eventuelně menší doplatek na místě Kája nabízí přípravu společných snídaní + grilování - to by se upřesnilo před akcí).

Před začátkem ubytování bude ještě zaplacena vratná záloha 3000Kč.

Protože se musí předem platit záloha, tak jsem musel přesunout čas posledního vrácení peněz, proto ti, kdo zaplatili a nejsou si jistí, že určitě pojedou, případně nemají někoho jiného, kdo by jel případně místo nich atˇse raději rozmyslí, aby mezi námi nebylo zle, to bych opravdu nerad. Je to i stanovisko rady a pokladníka. Já se na všechny budu těšit.

CO TAM:

Oblast je ideální na pěší turistiku  i cykoturistiku (kola je možné uzamknout v rámci objektu). Pro relax nedaleko chaty je tu krásná písčitá pláž na břehu rybníka (půjčují šlapadla, lodičky atd.), půjčovna horských kol, minigolf, beach volejbal, kuželky, petang, nohejbal, tenisové kurty (cca 800m daleko) a spousta dalšího..... (viz odkaz na ubytování).

Zajímavosti v okolí: Rudické propadání - jeskyně, Větrný mlýn Rudice, zříceniny hradu Holštejn a Blansek, zámek Boskovice, Přírodní park Rakovecké údolí, naučná stezka Macocha atd....

Po večerech grilování, deskovky a jiné společenské hry.

 

DOPRAVA:

- ideálně autama  (tabulka na auta bude časem doplněna)

- busem (s jedním přestupem v Brně)

- vlakem + kolo (dorazit vlakem do Brna a odtud dorazit na těžko do Jedovnice) - cca 30km (varianta třeba už vyjet v pátek ráno vlakem a pohodovým tempem se dokulit s kocháním do Jedovnice)

Kdo bude mít zájem, dá se po dohodě domluvit s přepravou věcí kolařů auty. Snížil jsem kapacitu o jednoho člověka, který chce jet a není ve sdružení.

Těšíme se na vás v létě u Olšovce:-))

Tabulka na auta a ostatní.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ah8fNAYx2Io9dEZ1Q3Fvb2l3TmNMUmRNZlVHUG55eHc&usp=sharing#gid=0

Chtěl bych jen poprosit při provozu v chatě o součinnost a případnou pomoc s úklidem a třeba i přípravou zeleniny, ovoce a podobně.Takzvanou ,,brigádnickou výpomoc". Díky, Karel

Tady je tabulka na objednání pití, tak si to dopište, ať se to může u majitele objednat.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lJHP-xe0NyV5M6tZYrTv3JeJHSMi0FsvO6f08gGRuWc/edit#gid=0

Odkaz si zabarvěte, pak funguje.

Začátek akce: pá 06.06.2014 16:30
Konec akce: ne 08.06.2014 21:30

Místo akce: Jedovnice, Jižní Morava
Sraz: pá 06.06.2014 16:00
Místo srazu: Dle domluvy
Odkaz na web: www.e-chalupy.cz

Organizuje: Smazaný5, Effa
Kapacita: 19

Akce je hrazená předem
Cena: 500 Kč

Čas posledního vrácení peněz:
09.02.2014 9:27:00

Diskuze k akci Víkend v Jedovnici