První Petráška na zimu 2013/2014
Autor: Petronius
Počet fotek v albu: 24
Autor: joiner
Počet fotek v albu: 59

Album k akci


První Petráška na zimu 2013/2014

Mnozí už znají -skvělá chaloupka, skvělý místo - prostě běžkařská pohádka

TOŽ MÁME PLNO (cca 38míst) - 3 pokoje (22 + 10 + 6 lůžkáče)!!

AKTUALITY K ODJEDZU:

- je možné přijet na Petrášku v pátek už ráno/dopoledne (správce je na chalupě), takže kdyby se vytvořila partička brzko páteční, bylo by to super - budem vděční za zatopení v pokojích:-))

- ještě jednou upozorňuji na možnost zkrátit trasu stoupání a to chytnout lanovku ze Špinldu v 19h a pak je to už jen 4km po rovince

- můžete se již zapisovat do posádek aut (níže tabulka)

 

Tak opět vyrážíme na naši už ozkoušenou chaloupku, která leží na pláních pod Klínovou boudou (http://tinyurl.com/q784y6x) v Krkonoších!!!

INFO K UBYTOVÁNÍ:

Máme zamluvno ubytování na chalupě Petráška (http://www.petraska.cz/) a to ve dvou pokojích (první - 20lůžek, druhý - 6lůžák, třetí-5lůžák).  V chalupě je ve spodním patře společná kuchyň + jídelna (20lůžkáč má kuchyň v pokoji). Jinak na pokojích si každý topí sám, dřevo k dispozici ve dřevníku), chaloupka je elektrifikována, záchody jsou suché v přízemí). V chalupě není restaurace ani jiné občerstvení, takže každý si co sní  a vypije nese na zádech a předpokládá se, že i nespalitelné odpadky si donesem do údolí. Jinak nejbližší hospoda je na Chalupě na pláních, což je fajn na běžkách v průběhu dne, ale né úplně na večeři. Klinová bouda byla ještě loni zavřená, nevím jak to vypadá letos (ta je od Petrášky cca 0,5km).

Spí se na postelích ve vlastních spacácích a je nutné si dovézt i vlastní prostěradlo.

 

PRO KOHO JE AKCE URČENA:

Vzhledem k umístění chalupy na hřebenech a fungováním na chalupě, předpokládá se aspoň min. základní pohyb na běžkách s tím, že každý si všechny věci nese na zádech, takže nechávám na zvážení všech dle svých fyzckých sil.

 

CENA:

Cena ubytování je 170Kč/noc (zahrnuje 150Kč/ubytování + 20Kč příspěvek na sdružení a web)

 

JAK NA HORY A PAK NA CHALUPU:

Neb ubytko je těsně pod hřebenama je od civilizace dostupná buď ze Strážného (odtud je to cca 8km - lehkým stoupáním) a nebo pak je možné chytit lanovku ze Špindlu v 19h, dovézt se na Pláně a odtud je to cca 4km po rovince.

Ve Strážném i Špindlu je možné ponechat auta na placených parkovištích (myslím cca 50Kč/24h) - tabulka na auta (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao1Dp_a3u37bdHFnaVhEOE9lbC1pM3M3c3NFUGVHM1E&usp=sharing#gid=1). V tabulce je doplněna i varianta VYRÁŽÍM SE ŠPINLDU (chci stihnout lanovku v 19h) / VYRAŽÍM ZE STRÁŽNÝHO

Většinou to provádíme hromadným večerním stoupáním na běžkách ve dvou skupinkách ze Strážného (scuk v hospodě u bývalé pošty).

 

CO TAM:

- běžkování všemi směry (okruhy na Pláních, Luční bouda, Liščí hora, Sněžka atd...), jinak je možný i sněžnice -každý dle libosti

- v sobotu večír se v chalupě roztápí sauna, kterou fakt moc doporučuju!!

- jinak po večerech relax, povídání, deskovky atd......

 

CO S SEBOU:

- běžkařskou výbavu, jídlo, spacák, prostěradlo, čelovku, přezůvky

 

OSTATNÍ:

Na akci jedou lidi z Fungujeme a i moji kamarádi mimo web - všichni pohodoví, sportovní přátelé hor a legrace.-))  (proto se zde nezobrazuje celá kapacita akce - průběžne ji budu kdyžtak ještě navyšovat)

 

Těším se na vás!!


Ef

 

 

 

Začátek akce: pá 24.01.2014 19:00
Konec akce: ne 26.01.2014 22:00

Místo akce: Krkonoše - chata Petráška
Sraz: pá 24.01.2014 18:00
Místo srazu: Strážné - hostinec U Černého Petra
Odkaz na web: www.petraska.cz

Organizuje: Effa
Kapacita: 26

Akce je hrazená předem
Cena: 340 Kč

Čas posledního vrácení peněz:
03.01.2014 12:00:00

Rezervace propadla (1)


Odhlášen po termínu (1)


Diskuze k akci První Petráška na zimu 2013/2014