První Petráška v roce 2016
Autor: Dandee
Počet fotek v albu: 4

Album k akci


První Petráška v roce 2016

horský víkend na již kultovní chaloupce Petrášce

PROSÍM ČTĚTE NEŽ SE PŘIHLÁSÍTE - DŮLEŽITÉ

jelikož letos dává TJ která je vlastníkem chaloupky 100% přednsot týdenním pobytům, je problém získat ubytko přez víkend..:-( Toto je JEDINÝ TERMÍN do března, kdy je možno ubytovat omezený počet (6-7 osob) již od pátku. Pobyt ze soboty na neděli je možný a to klidně i v našem oblíbeném dvacateráku. Ale z pátku na sobotu nikoli. Proto bude nutno tuto Petrášku učinit "dvourychlostní" Prvních 6 (kteří mají zájem) mohou jet již od pátku (cestu zajistím, jedu mikrobusem) a zbytek bude muset přijet až v sobotu ráno (pro tuto sekci doporučuji dopravu do Špindlu a pak lanovkou abyste nepřišli o půl dne výstupem ze Strážného)

prosím tedy přihlášené, aby do poznámky pod akci dopsali, zda by jeli od pátku a nebo od soboty. Pokud tam bude 6 pátkařů, tak ať píší jen ti, kdo by jeli od pátku jako náhradníci pokud by někdo od nás nebo z jiné party která bude Petrášku okupovat odpadl. Ostatní beru jako že od soboty...

 

A TEĎ K AKCI :-)

Vy kteří na Petrášku jezdíte pravidelně přeskočte, píši pro případné nově příchozí a přihlášivší se :-))

Petráška je již kultovní, překrásná dřevěná  horská chata těsně pod hřebeny Krkonoš. TOmu odpovídá i komfort který nabízí, tedy úžasné výhledy,  kamna kde se topí dřevem (to je připraveno od chataře) , dřevěná sauna, kuchyňka, n ově i el. vařič a splachovací wc, studená voda, sprcha kde se musí zatopit v kotli.  Přístup je buď ze strážného cca 8 km na běžkách směr vzhůru na hřebeny a nebo lanovkou ze Špindlu (pak cca 3 km po "rovině") ale ta jede poslední někdy okolo 16 hodiny (upřesním) Je tedy DŮLEŽITÉ ZVÁŽIT SÍLY! Ze Strážného se jedná o poměrně dlouhý výstup s batohem (nutno s sebou spacák, prostěradlo, jídlo a pití na dobu pobytu)  Páteční výstup si beru na sterost já, tedy bude li někdo nový kdo na Petrášku nešel ať se mne drží, určitě mu neuteču. Pokud pojedete v sobotu, bude třeba se zde na stránkách domluvit. Písněte mi SZ a něco vymyslíme, ke komu se přidat.

 

Možno je výletit směr Luční bouda (s úžasnými borůvkovými knedlíky a domácím pivivarem), Sněžka, Liščí Hřeben či  Černá hora... a  večerní párty u kamen s kytarami a s basou jsou také nezapomenutelným zážitkem :-))

 

CO S SEBOU:

zimní oblečení na běžky, běžky a příslušenství-vosky.....

spacák + prostěradlo (nutné a povinné!!!)

přezůvky a oblečení na chatu

čelovku, mobil, mapu....vhodné .kompas, gps, 

jídlo a nápoje na celou dobu pobytu (voda v chatě teče pitná)  ( v dosahu cca 2 km do kopce na lyžích restauračka, jinak možnost třeba obědů na horských chatách při výletěü ale není tam žádná prodejna!!!)

doporučuji ručník do sauny

možno fo'ták, hudební nástroj (klavír a varhany nejsou doporučovány, kontrabas na chalupě je tak také nevozit)

 

Cena kalkulována 150,-Kč/os /noc + 30 Kč příspěvek sdružení na provoz webu a sdružení, tedy pro pátečníky 360,- Kč, pro sobotníky 180,- Kč

 

V dalších dnech vypíši ještě Jarní Petrášku která bude koncem března, avšak je nutno ji bookovat již nyní... 

 

Tímto Vás také vyzývám k rychlému rozhodování, paní která má provoz chaty na starosti odemne potřebuje do 2.1. informaci, zda akce proběhne (tedy kolik bude pátečníků) a cca kolika sobotníkům má držet místo, resp, jestli bookovat náš oblíbený dvacaterák :-))

 

Mějte se krásně, všem přeji klidný konec starého roku a pokud možno rok nový úspěšný, ve zdraví a bez hlavybolení :-))

 

TABULKA AUT : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QiVk3p7PtIyRoNuNLJGhPA9RXz4nO7WuC7-HTRhuoMs/edit#gid=0

Mára

Začátek akce: pá 12.02.2016 16:00
Konec akce: ne 14.02.2016 20:00

Místo akce: Petráška, Krkonoše, nejkrásnější místo ve střední Evropě a přilehlém okolí :-))
Sraz: pá 12.02.2016 15:55
Místo srazu: Budějovická před poliklinikou a další místa dle domluvy upřesníme
Odkaz na web: www.petraska.cz

Organizuje: mára
Kapacita: 18
Minimální počet účastníků: 7

Cena: 360 Kč

Odhlášen po termínu (2)


Diskuze k akci První Petráška v roce 2016