První Petráška 2015

První Petráška 2015

Opět vyrážíme na skvělou chalupu skoro až na hřebeny Krkonoš

VOLNÉ MÍSTO / MÍSTA/ NA PETRÁŠCE

- Jelikož odpadla Elsa, vznikl  1 volné místo navíc (s dosud zapsanými náhradníky se počítá i bez toho)

- Pokud by se chtěl přidat ještě někdo, aktuálně odpadli nějací lidé z jiné party co na Petrášce bude, tudíž by byla možnost přidat se pro více +- 5-7 dalších osob.  Je to však vykoupeno tím, že by museli spát z pátku na sobotu na jiém pokoji nežli ze soboty na neděli. Jelikož je to trochu komplikované, NENAVYŠUJI OFICIÁLNĚ  POČET OSOB avšk , pokud by někdo chtěl jet, ať se kliknou jako další náhradníci a napíše mi na sebe telefon. Je nutné to domluvit s provozovatelem chaty. Tudíž, prosím max do zítřejšího večera.

První další náhradník (za Radkou) může tedy jet "normálně" namísto Elsy, další případní náhradnící by museli už po domluvě s provozovatelem na jiný pokoj a v sobotu se stěhovat opět do jiného pokoje.. Platby náhradníků hotově na místě.

M.

Ahoj všichni, bohužel se s Quidem nemůžeme víkendu zúčastnit, takže jsem o organizační věci požádala Máru (prosím tedy s dotazy se obracejte na něj).

Na chatě jste očekáváni, prověřím ještě kontakt na správce co tam bude o víkendu a předám ho Márovi. Místo nás jedou Martina a Míra.

Přeji Vám všem krásný víkend a pevně doufám, že se s Váma potkám na jiné další akci!!!

 

Tak opět vyrážíme na naši už ozkoušenou chaloupku, která leží na pláních pod Klínovou boudou ( http://tinyurl.com/q784y6x ) v Krkonoších!!!

Bohužel letos je chalupa dost vytížená týdenními pobyty, takže nebylo možné zamluvit na pá-ne náš oblíbený "20ti lůžák". K dispozici byl pouze jeden volný víkend do konce února (13-15.2.2015) a to pouze pro 11 osob do 2 pokojů (kde s námi budou ještě 2 lidi mimo FA).

INFO K UBYTOVÁNÍ:

Máme zamluvno ubytování na chalupě Petráška (http://www.petraska.cz/) a to ve dvou pokojích.  V chalupě je ve spodním patře společná kuchyň. Jinak na pokojích si každý topí sám, dřevo k dispozici ve dřevníku, chaloupka je elektrifikována, záchody jsou suché v přízemí). V chalupě není restaurace ani jiné občerstvení, takže každý si co sní  a vypije nese na zádech a předpokládá se, že i nespalitelné odpadky si donesem do údolí. Jinak nejbližší hospoda je na Chalupě na pláních, což je fajn na běžkách v průběhu dne, ale né úplně na večeři. Klinová bouda byla ještě loni zavřená, nevím jak to vypadá letos (ta je od Petrášky cca 0,5km).

Spí se na postelích ve vlastních spacácích a je nutné si dovézt i vlastní prostěradlo.

 

PRO KOHO JE AKCE URČENA:

Vzhledem k umístění chalupy na hřebenech a fungováním na chalupě, předpokládá se aspoň min. základní pohyb na běžkách s tím, že každý si všechny věci nese na zádech, takže nechávám na zvážení všech dle svých fyzckých sil.

 

CENA:

Cena ubytování je 170Kč/noc (zahrnuje 150Kč/ubytování + 20Kč příspěvek na sdružení a web)

 

JAK NA HORY A PAK NA CHALUPU:

Neb ubytko je těsně pod hřebenama je od civilizace dostupná buď ze Strážného (odtud je to cca 8km - lehkým stoupáním) a nebo pak je možné chytit lanovku ze Špindlu v 19h, dovézt se na Pláně a odtud je to cca 4km po rovince.

Ve Strážném i Špindlu je možné ponechat auta na placených parkovištích (myslím cca 50Kč/24h) - tabulka na auta: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yBh2L34zhLsJ89nXa7UONEa8bNz3iP8zlz0JiyQn-T0/edit?usp=sharing

Většinou to provádíme hromadným večerním stoupáním na běžkách ve dvou skupinkách ze Strážného (scuk v hospodě u bývalé pošty).

 

CO TAM:

- běžkování všemi směry (okruhy na Pláních, Luční bouda, Liščí hora, Sněžka atd...), jinak je možný i sněžnice -každý dle libosti

- v sobotu večír se v chalupě roztápí sauna, kterou fakt moc doporučuju!!

- jinak po večerech relax, povídání, deskovky atd......

 

CO S SEBOU:

- běžkařskou výbavu, jídlo, spacák, prostěradlo, čelovku, přezůvky

 

Těším se na vás!!


Ef

Začátek akce: pá 13.02.2015 19:00
Konec akce: ne 15.02.2015 22:00

Místo akce: Krkonoše - chata Petráška
Sraz: pá 13.02.2015 18:00
Místo srazu: Strážné - hostinec U Černého Petra
Odkaz na web: www.petraska.cz

Organizuje: Effa, mára
Kapacita: 10

Akce je hrazená předem
Cena: 340 Kč

Čas posledního vrácení peněz:
30.01.2015 0:00:00

Nepotvrzená rezervace (3)


Náhradník (1)


Diskuze k akci První Petráška 2015